like la pagina pentru a continua!

Numarul de telefon al lui GIGI BECALI

By
Updated: March 7, 2007

becali_telefon_28996500

Datorita numarului mare de utilizatori ce vor numarul lui Gigi Becali si ajung la mine pe blog, incepand de azi oricine il poate obtine. Bineinteles, trebuie sa fie un motiv serios pentru care sa si-l doreasca.

Pentru a obtine numarul domnului Gigi Becali trebuie sa lasati un comentariu care sa cuprinda:

  • numele dumneavoastra
  • data nasterii
  • motivul pt care va trebuie numarul domnului Gigi Becali
  • o adresa de mail pe care va vom trimite informatiile cerute
  • numarul de mobil (optional) pe care va vom trimite un SMS cu informatiile solicitate
  • raspunsul la intrebarea: “Cu cine votati la urmatoarele alegeri?”

Citeste si: Cum si-a facut Gigi Becali averea?

http://goo.gl/gQPZNH
In scurt timp veti primi un mail sau un sms cu numarul de telefon mobil a lui Gigi Becali, precum si numarul de telefon al doamnei secretare Fofol Anca.

ATENTIE!!!!!!! NUMAI CERERILE SERIOASE VOR FI LUATE IN CALCUL!!!!!!

Alege creditul care ti se potriveste!

logo_telecredit.ro_14534749494

100 –> 500 lei

logo_provident_1439817246

500 –> 10.000 lei

logo_banca_transilvania_1403793448

5.000 –> 89.000 lei

Aprobare ultra-rapida in doar 24 ore.
Fara avans.
Economisesti timp: consultantul nostru vine la tine, asa incat nu este nevoie sa te deplasezi.
Documentatia necesara este simpla, iar intreg procesul de acordare a creditului este transparent. Poti vedea un exemplu reprezentativ de calcul al ratelor aici.
Nu esti limitat de o destinatie a creditului – il poti utiliza pentru orice ai nevoie.
Ai posibilitatea de achita in rate fixe in lei si nu vei fi afectat de variatiile cursului de schimb.

APLICA ACUM! —>> http://goo.gl/cEcvEL




269 Comments

  1. Anonymous

    May 1, 2012 at 11:00 am

    Buna ziua, numele meu este Lucian Zavoianu si sunt nascut pe 19.09.1986. Motivul pentru care am nevoie de numarul domnului Becali este acela de a avea o discutie personala cu dansul referitoare la posibilitatea de a juca fotbal de calitate. Adresa de mail la care puteti trimite informatiile este lczavoianu@yahoo.com iar numarul meu de mobil este 0754 36 88 77.
    In legatura cu votul, eu sunt o fire antipolitica, dar daca domnul Becali are nevoie de voturi, cu siguranta il voi acorda, deoarece este o persoana directa, sincera si credincioasa. Va multumesc si astept un raspuns in cel mai scurt timp posibil. O zi buna

  2. Pavel Nicoleta Petruta

    June 15, 2012 at 11:03 am

    Stimate domnule Becali,ma numesc Pavel Nicoleta Petruta,mama a doi copii minori,de 12 si 15 ani,sun data afara prin sentinta de executare silita de fostul sot pentru suma de 55.300 lei.Va rog frumos sa cumparati d-voastra partea lui,pentru ca eu sa pot ramane in casa cu copii,si va voi rambursa banii,daca se poate lunar,in suma de 150 euro pe luna. Nu am nevoie de mila,ci doar de ajutor,mai am o luna de zile,pana in data de 17 iulie 2012,cand apartamentul va fii executat silit de executorul Horia Pasculescu din Arad,pentru suma de 52.300 lei.
    Adresa mea de mail este : niko_petruta_2@yahoo.com,nr de telefon 0737512021.
    Va multumesc anticipat pentru atentia acordata.

  3. Caiutanu Lenta

    June 27, 2012 at 9:18 am

    Draga Domnule Becali, stiu ca ajutati multe persoane aflate in suferinta si mai stiu ca sunteti un om bun si de aceea am indraznit
    sa apelez la dumneavoastra.
    De cinci ani de zile ma chinuie o grea suferinta pe care simt ca nu pot s-o mai duc. Este vorba de o disfunctie articulara temporo mandibulara care mi-a transformat viata intr-un calvar.Am doi baieti si un sot pentru care vreau sa mai lupt.In toti acesti cinci ani ani
    am facut continuu tratamente de recuperare ,dar fara nici un rezultat.Am cheltuit prin spitale
    tot ce-am agonisit pana acum .
    Pentru ca nu mai pot suporta durerea ,presiunea si “cuiele “din urechi(caci urechea preia toata suferinta din articulatie)am decis sa joc ultima carte a vietii mele,adica sa ma operez.Toti medicii la care am fost mi-au zis sa nu fac aceasta operatie in tara
    pentru ca nu exista aparatura pentru a fi monitorizata si risc sa raman paralizata.Operatia ar trebui s-o fac in Germania,dar nu am bani.Sunt profesoara ,am muncit si muncesc inca ,asa in
    suferinta ,foarte mult si la scoala si acasa si cu toate acestea nu-mi pot permite aproape nimic.De aceea va rog din tot sufletul sa ma ajutati cum puteti dumneavoastra pentru a putea ajunge la operatie in Germania.

    Numele meu este CAIUTANU LENTA
    Data nasterii:23.03.1957
    Adresa de mail:caiutanulenta@yahoo.com
    Nr.de mobil:0740047976
    Am apreciat intodeauna PNG-ul si sa stiti ca veti avea sustinerea mea.
    Sa va dea Dumnezeu multa sanatate
    si sa va ferasca de suferinta.
    Cu mult respect,
    Lenta Caiutanu

  4. Anonymous

    July 9, 2012 at 1:05 pm

    Buna ziua.Ma numesc Dana am 37 ani(28.10.75)iela_dana@yahoo.com am 2 fetite gemene nascute la 7 luni si de greutate mica de 650 g si 1,450 g acum au 1 an nu merg in picioare nu vorbesc sunt probleme de neurologie trebuie facuta gimnastica si ecografe dar am un salariu mic de 1000 lei sunt educatoare in Bucuresti si nu imi pot permite prea multe.Doresc un ap cu minim 2 camere in schimbul ingrijiri unor batrani sau de la persoane celebre care au decedat si sunt puse in vanzare .Sunt dispusa sa dau un avans de 2000 euro si restul cate 150-200 euro pe luna pe o perioada indelungata.Suntem o familie din Craiova cu 2 fetite gemene de 1 an cu probleme.Multumim frumos.NR TEL 0762097778

  5. Anonymous

    July 9, 2012 at 1:10 pm

    Doresc nr de tel sa ma ajute si pe mine domnul Gigi Becali sa imi iau un ap cu minim 2 camere sau in schimbul ingrijiri unor batrani sau de la persoane celebre care au decedat si sunt puse in vanzare .Sunt dispusa sa dau un avans de 2000 euro si restul cate 150-200 euro pe luna pe o perioada indelungata.Suntem o familie din Craiova cu 2 fetite gemene de 1 an cu probleme.Multumim frumos.NR TEL 0762097778

  6. Felicia

    July 13, 2012 at 12:19 pm

    Stimate Domnule Becali,

    As dori sa vorbesc cu D-voastra,telefonic sau prin intermediul postei electronice.
    Numele meu este Felicia Muresanu,de profesie sunt Dr.Ing.- Cercetator Stiintific gradul I, (echivalent cu prof.univ.)la o institutie publica din Ardeal, jud. Cluj;de cativa ani buni am o functie de conducere fiind directorul stiintific al institutiei.
    Pentru faptul ca sunteti un om de buna credinta,iar eu si familia mea suntem de asemenea o familie de buna credinta si cu respect pentru oameni, as dori sa vorbesc cu D-voastra, ptr.ca din pacate in tara asta gasesti foarte rar oameni cu care ai putea discuta diferite aspecte.
    Sotul meu este de asemenea cercetator stiintific gradul II, dr ing. la institutia unde sunt si eu, fiind seful laboratorului de ameliorare a plantelor oleoproteice(soia, fasole,mazare), fiind autorul a 10 soiuri de soia create in Romania.Avem un baiat care a terminat fac. de drept de la Cluj, are 33 ani.
    Asta va scriu nu ptr. a ne lauda,doar pentru a ne cunoaste putin.
    Doresc sa vorbesc cu D-voastra,fie telefonic, fie prin mesaje,mentionez ca pot sa va asigur de discretie( referindu-ma aici la a nu comunica anumite aspecte).
    Adresa mea de mail este : diabrotica22@yahoo.com
    Telef.0721664677
    Va multumesc si astept raspunsul D-voastra.

    Numai bine va doresc

    Dr. ing.Felicia Muresanu
    Director Stiintific
    SCDA TURDA,jud.CLUJ

  7. adrian din breaza

    August 25, 2012 at 8:54 pm

    buna ziua .ma numesc pescaru adrian si as dori sa fac un apel domnului gigi becali.am avut o familie,noi neam despartit am un baietel pe care nu lam vazut de la varsta de 1 an ii platesc pensie lunara.pe ea a trebuit sa o despagubesc cu suma de 30 mil.avocatul meu care avea o relatie cu avocata ei ma facut sa platesc 60 mil plus cheltuieli de judecata am ajuns la 100 de mil.mam zbatut am muncit si zi si noapte particular sa pot face fata acestora acum am scapat.am avut un frate care sa stins din viata la 20 de ani acum trei luni a murit tata dupa 9 ani de chin prin spitale cu medicamente cu tratamenteeu am fost aproape de ei mereu fiindca sunt cel care am ramas acasa din toti fratii suntem 5 frati3 fete si 2 baieti.mama este si ia bolnava o dor picioarele la piata o duc eu cu masina am o dacie am dat pe ia 10 milsa pot sa ii ajut pe toti cand au nevoie.ma chinui sa termin si eu casa fosta sotie mia luat tot am incercat sa refac tot sa am si eu conditii de trait .am muncit pe la altii si am mai luat ceva mobila veche sa imi pun in casa sa imi aranjez si eu.nu prea am timp sa termin pentru ca trebuie sa plec sa muncesc sa castig bani lucrez zi lumina vin acasa obosit si nu mai pot face mare lucru.stiu sa fac de toate.nevoia ma invatat.ma zbat intruna si nu mai reusesc sa termin .acum am cunoscut o fata are un baietel mi-as dori din suflet sa fiu cu ea si cu baietelul ei dar ea are o situatie mai buna si mie rusine sa o aduc la mine cand nu am casa terminata nu am conditiile necesare unei familii.nu stiu ce sa mai fac lucrez intruna dar parca nu am spor unde te duci ori iei teapa ori nu esti platit cum trebuie somaj nu am luat niciodata cu toate ca am lucrat pe santier la electromontaj 7 ani am mai lucrat si in alte locuri dar nu mi sa pus vechime.nu prea indraznesc sa ii comunic domnului becali ca as avea nevoie de o suma de bani dar am ajuns la disperare.am un CAR la spitalul de boli pulmonare si pensia copilului nam platit de vreo 3 sau 4 luni ca nu am avut de lucru la noi merge prost aici in zona.sunt singur cu atatea probleme pe cap nu stiu cat mai pot rezista.va rog domnule gigi becali daca puteti sa ma ajutati si pe mine sa imi fac viata mai usoara putin sa-mi refac si eu famila sa simt pentru ce traiesc.va multumesc din suflet si votul meu o sa fie intotdeauna pentru dumneavoastra asa cum am facuto si pana acum eu si familia mea.

  8. Ioana_Bobocea

    October 1, 2012 at 9:35 am

    STIMATE DOMN BECALI !
    Ma numesc IOANA BOBOCEA ,detalii despre mine se pot afla accesand
    http://www.facebook.com/ioana.bobocea.7?ref=tn_tnmn
    http://www.facebook.com/ioana.bobocea.7?ref=tn_tnmn#!/PentruOBunaSanatate
    si daca voi primi intradevar datele dvs.de contact am sa va trimit mai multe informatii despre mine si ceea ce fac pentru semeni ..
    V-am scris cu ceva ani in urma afirmand ca meciul din Anglia il pierdeti si v-am promis ajutorul ,asteptand ..acceptul dvs (nu pot incalca liberul arbitru )care nu a venit ..
    Apoi ,neprimind raspuns am cerut acordul divin pentru a va trimite dvs. LUMINA si ..dupa ceva ani ,chiar dvs. spuneti in sfarsit (intr-un ziar)ca simtiti “cum v-ati golit de energie si o alta energie a venit spre dvs “.O sa va dezvalui secretul : Da o emotie te poate goli de energie si in clipa aceea imunitatea dvs.scade rapid oferind sansa afectarii dvs.de virusi ,bacterii si transmisii nocive (nu cred ca nu aveti ),dar datorita faptelor dvs.bune catre semeni ,acordul divin a fost dat si sigur ca LUMINA DIVINA pe care v-am oferit-o ca suport existential a venit si a reparat totul .A-ti si simtit aceasta ,efectul final fiind beta-endorfinele …Poate credeti sau nu ,dar este adevarat ,calificarile mele spirituale deosebite imi permit sa ajut semenii si lunar eu fac transmisii distale gratuite la cca 1000 de persoane pentru ridicarea vibratiei ,fiind in plina perioada de ascensiune http://www.facebook.com/ioana.bobocea.7?ref=tn_tnmn#!/groups/102679889883904/
    De ce fac vreau sa pregatesc energetic echipa STEAUA ? ,deoarece am o sensibilitate pentru echipa STEAUA …. am avut un unchi care era infocat suporter al echipei si in memoriam..v-am mai scris atunci motivul ..Astept cu incredere datele dvs.de contact .
    DRUM DREPT IN LUMINA !
    IOANA BOBOCEA

  9. Anonymous

    October 15, 2012 at 5:52 pm

    Buna ziua Domnu Gigi Becali ma numesc Stefan Moldovan sunt din Drobeta Turnu Severin.M-am casatorit anu trecut si socrii mei au divortat acum sunt in partaj.Soacra mea este nevazatoare si-a pierdut vederea total.eu muncesc in constructi ca muncitor necalificat.de aceea am apelat la dumneavoastra cu rugamintea si speranta ca ne puteti ajuta cu o suma de bani pentru al putea despagubi pe socrul meu.Am incercat sa scoatem de la banci dar nu am reusit deoarece am salariul foarte mic.Daca nu reusim sa-l despagubim riscam sa ramanem in drum.Si sotia mea a incercat sa se angajeze dar nu o ia nimeni deoarece are un defect la un ochi.Va rog daca se poate sa ne ajutati facem tot posibilul sa vi dam inapoi stabilind o rata lunara.Va rugam foarte frumos daca nu ne credeti va putem dovedi cu acte.Am apelat la Dumneavoastra stiind ca sunteti un om cu suflet mare si cu frica de DUMNEZEU si ati ajutat foarte multi oameni nevoiasi.Va rugam din suflet datine un raspuns cat de curand deoarece nu mai avem mult timp si se termina partajul ne puteti gasi la numarul de telefon 0748638347 sau 0756620506 sau la adresa de email stefan_nykoleta@yahoo.com va multumim din suflet.

  10. lolyta630@gmail.com.

    November 1, 2012 at 9:19 pm

    Buna seara!
    Ma numesc Solomon Elena,am 38 de ani,sunt nascuta pe data de 21.03.1974 in judetul Dambovita.
    Sunt absolventa de Conservator,am fost profesoara si am activat in cadrul Filarmonicii.
    In timpul facultatii mam inbolnavit psihic si de atunci iau tratament toata viata.La o suparare boala poate reveni iar eu pot fi irecuperabila.
    Mama mea era sa asi piarda viata in urma unui edem pulmonar,are inima marita si hipotiroidie.
    Locuiesc cu mama intr-o casa la parter iar la etaj sta o matusa care ne face viata un calvar prin scandaluri.
    Acest lucru ne-a determinat sa punem parterul s i terenul aferent la vanzare dar nu am gasit cumparator.
    Apelez la bunavointa dumneavoastra pentru a ne ajuta cum credeti de cuviinta.
    Adesa de e-maill alinasolomon21@yahoo.com.si numarul la care ma puteti contacta este:0725082608.
    Cu stima,Solomon Elena.

  11. Anonymous

    November 21, 2012 at 2:36 pm

    Sunt Ana si doresc numarul de telefon al domnului Becali deoarece am nevoie de o suma de bani pentru a-mi achizitiona al doilea aparat auditiv ,cel pe care l-am folosit s-a deteriorat si nu pot sa-mi cotinui activitatile de zi cu zi ,am doar 25 de ani si vreau sa ma angajez la o firma in orasul unde am domiciliul si pentru a ma descurca la serviciu am nevoie de acest aparat care costa in jur de 80 milioane lei vechi; mi-am facut curajul sa scriu acest mesaj cu credinta si speranta ca va fi luat in seama .Pentru domnul Becali toata sanatatea din lume si multa putere de munca ca sa-i ajute pe cei cu neajunsuri…pentru foarte multi dansul este singura speranta!
    O zi buna!

  12. Anonymous

    December 27, 2012 at 10:16 pm

    buna ziua,ma numesc Pavel Cristian,va rog din suflet sa-mi dati nr de tel al Domnului Becali.vreau sa ajut o famile nevoiasa carora le-a ars casa chiar in noaptea de Craciun.2 dintre mebri familiei sunt internati la spitalul de arsi din Bucuresti,cu arsuri de gradul 4fiind aproape desfigurati,baietelul acesora de 1 an si 7 luni este la spitalul Grigore Alexandri din Bucuresti cu arsuri de gradul 2.fetita lor de numai 2 saptamani a scapat cu arsuri mai usoare pe manuta si pe fata.va rao din suflet ajutati-ma ,casa e distrusa,familia e distrusa din toate punctele de vedere si moral si fizic si financiar,au un venit de doar 800 de lei acetsta acesta reperezentand prenatalul baietelului.ma puteti contacta pe adresa de email :cristian_yxor@yahoo.com sau la nr de tel:0740783958:0348/804452 MULTUMESC ANTICIPAT!

  13. Anonymous

    January 3, 2013 at 7:29 pm

    Buna seara ma numersc Dorin – Petrisor si sunt nascut pe 14 – 06 – 1988 si am o problema foarte mare cu banii deoarece am foarte multe datorii si as dori ca domnul Gigi Becalii sa ma ajute si pe mine daca se poate nu este o suma mare cam 2 000 de euro nr meu de telefon este 0785 814 357 am sa votez cu PNG

  14. Anonymous

    January 7, 2013 at 8:39 am

    Buna ziua, ma numesc Mihaela O sunt din Constanta si as vrea sa-i las un mesaj d-lui Gigi Becali. Mama mea Mariana P. din Mihail Kogalniceanu are 5 ha de teren situat langa sat imediat dupa terminarea caselor sunt toate utilitatile : apa, gaz si curent lectric la o distanta de 20 m, as vre sa stiu daca d-ul Gigi Becali ar fi interesat sa-l achizitioneze si daca da cat ne poate oferi pe mp. Va multumesc frumos pentru atentia acordata si astept un raspuns la adresa de email mya_scorpions@yahoo.com.

  15. Anonymous

    January 18, 2013 at 6:06 pm

    Buna seara, ma numesc Enache Stefania Mirabela, sunt nascuta pe data de 05/04/1993 deci am aproximativ 20 de ani. Sunt plecata din tara cu scopul de a strange bani si a face o casa pentru mama si fratii mei dar din pacate nu am reusit iar ei au ajuns in pragul de a fi dati afara din garsoniera unde locuiau fratii, sora si mama mea. Nu mai stiu ce as putea sa fac de aceea am apelat la dumneavoastra pentru ca am ajuns in pragul disperarii. Daca luati in considerare acest mesaj va rog frumos lasati-mi un raspuns la adresa de e-mail stefania_angel53@yahoo.com Va multumesc si astepta raspunsul dumneavoastra pentru ca ati ramas ultima mea speranta. Cu multa stima si respect si cu scuzele de rigoare Enache Stefania Mirabela din Gaesti Dambovita

  16. posty

    January 20, 2013 at 8:48 pm

    buna ziua ma numesc pavel tata a doi copii d2 4 si de 6 fara casa si fara loc d munca ,apelez la domnu gigi becali daca se poate sa ne ajutati cu o locuinta indiferent de locuinta doar sa avem una anoastra sa ne mutam va rog foarte frumos in numele lui isus hristos ,va rog din suflet,0763394781 caransebes va respect si va doresc multa sanatate

  17. posty

    January 20, 2013 at 8:53 pm

    ma numesc pavel tata a doi copii de 4-6 ani va slut cu stima si respect ,si va rog daca ne puteti ajuta cu o locuinta ,orice fel de locuinta doar sa aevem una a noastra,pavel din caransebes 0763394781 va slut cu stima si respect.

  18. Anonymous

    January 22, 2013 at 5:37 pm

    oameni buni numai comentati aici..ca cine are blogul va foloseste.acesand un clik pe pagina asta de blog el incaseaza niste bani de la google pe fiecare clik..nu mai fiti pacaliti..

  19. tomulescu ioan

    May 17, 2013 at 9:26 am

    ma numesc tomulescu ioan sant nascut la data de 13-06-1981an comuna raducaneni jud iasian urma cu cu doua luni am venit an danemarca pentru o viata mai buna an schimb am gresit pt-ca aici este mai rau ca la noi an tara,acum 28 de zile mi-sau furat actele de identitateam apelat la bisericile de aici la ambasada toti miau ssus ca un ma pot ajutade la ambasadanu vor sami faca foaia consulare pt-ca nu ambani la furat nu merg cum fac altinu am nici o posibilitate de ami face acei banuti pentru ami face aceafoaie cu care sa pot ajunge acasadaca dumneavoastra puteti sa ma ajutati eu nu vreau banide la dumneavoastracum fac alte persoanevreau doaracei putini banuti pentru acte si pt biletul de autocar sau avion daca dumneavoastra doriti sa ma ajutati vqa rog sami lasati un un email,asa sami ajute dumnezeu,va multumesc.